Nieuwsbrief ontvangen?aanmelden
Praktijktraining BrandveiligheidAanmelden
Nieuwsbrief ontvangen?aanmelden
Nieuwsbrief ontvangen?aanmelden
Nieuwsbrief ontvangen?aanmelden
Nieuwsbrief ontvangen?aanmelden
Nieuwsbrief ontvangen?aanmelden
Nieuwsbrief ontvangen?aanmelden
Nieuwsbrief ontvangen?aanmelden

Expertteam

Gertjan Brand

Gertjan Brand

Expert Energietransitie en regiotrekker 'Regio Zwolle'

E-mail: g.brand@pioneering.nl
Tel: 06-18 34 42 72

Gerard Salemink

Gerard Salemink

Expert Energietransitie

E-mail: g.salemink@pioneering.nl
Tel: 06-51 55 18 07

Eric Kouters

Eric Kouters

Expert Energietransitie en Samenwerken, Businessdeveloper Pioneering

E-mail: e.kouters@pioneering.nl
Tel: 06-30 22 76 85

Stendert de Vries

Stendert de Vries

Expert Energietransitie en Subsidies

E-mail: s.devries@pioneering.nl

Joke Bults

Joke Bults

Expert Circulaire Bouweconomie

E-mail: j.bults@pioneering.nl
Tel: 06-81 26 56 38

Glenn Stern

Glenn Stern

Expert Resultaatgericht Samenwerken(RGS)

E-mail: g.stern@pioneering.nl
Tel: 06-19 49 30 64

Stefan Nijwening

Stefan Nijwening

Expert Water & Klimaat

E-mail: s.nijwening@pioneering.nl
Tel: 06-54 96 46 96

Jan Kamphuis

Jan Kamphuis

Expert Digitalisering & Automatisering

Joyce Kloosterman

Joyce Kloosterman

Thematrekker en Expert Human Capital

E-mail: j.kloosterman@pioneering.nl
Tel: 06 81 42 77 20

Geesje Philippi

Geesje Philippi

Expert werkvormen en interactie, regiotrekker Achterhoek

E-mail: g.philippi@pioneering.nl
Tel: 06-22 92 34 59

Carmen Oude Wesselink

Carmen Oude Wesselink

Regiomanager Twente, projectcoördinator Pioneering

E-mail: c.oudewesselink@pioneering.nl
Tel: 06 40458019

Home > Over ons > Expertteam