Ondersteboven Bekeken zet de gevestigde orde op de kopMeld je nu aan voor de tweede cursus!
Meld je nu aan voor een van onze de kennissessiesKlik hier voor de events
Workshops en interactieve sessiesVoor én met deelnemers!
Leren van ervaring en kennis uit het netwerk!

Expertteam

Joke Bults

Joke Bults

Expertteam Circulaire Bouweconomie

E-mail: j.bults@pioneering.nl
Tel: 06 81265638

Alfonso Wolbert

Alfonso Wolbert

Expertteam Digitalisering & Automatisering. regiotrekker Gelderland

E-mail: a.wolbert@pioneering.nl
Tel: 06-5311 5689

Gertjan Brand

Gertjan Brand

Expertteam Energietransitie en regiotrekker Noordwest Overijssel

E-mail: g.brand@pioneering.nl
Tel: 06 183 44 272

Eric Kouters

Eric Kouters

Expertteam Energietransitie en Samenwerken, Businessdeveloper Pioneering

E-mail: e.kouters@pioneering.nl
Tel: 06 30227685

Gerard Salemink

Gerard Salemink

Expertteam Energietransitie

E-mail: g.salemink@pioneering.nl
Tel: 06 51551807

Stendert de Vries

Stendert de Vries

Expertteam Energietransitie

E-mail: s.devries@pioneering.nl

Claasje Reijers

Claasje Reijers

Expertteam Human Capital, Expert creatieve werkvormen

E-mail: c.reijers@pioneering.nl

Geesje Philippi

Geesje Philippi

Expertteam Human Capital, Expert creatieve werkvormen

E-mail: g.philippi@pioneering.nl
Tel: 06 229 23459

Glenn Stern

Glenn Stern

Expertteam Samenwerken

Stefan Nijwening

Stefan Nijwening

Expertteam Water & Klimaat

E-mail: s.nijweing@pioneering.nl
Tel: 06-54964696

Home > Organisatie > Expertteam