Weten wat data voor je ontwerp kan doen?Workshop Parametrisch Otwerpen
Meld je nu aan voor een van onze de kennissessiesKlik hier voor de events
Workshops en interactieve sessiesVoor én met deelnemers!

Chefs werkplaatsen

Joke Bults

Joke Bults

Chef werkplaats HTSM

E-mail: j.bults@pioneering.nl
Tel: 06 81265638

Gerard Salemink

Gerard Salemink

Chef werkplaats Duurzaamheid

E-mail: g.salemink@pioneering.nl
Tel: 06 51551807

Geesje Philippi

Geesje Philippi

Chef werkplaats Innovatieve Processen

E-mail: g.philippi@pioneering.nl
Tel: 06 229 23459

Claasje Reijers

Claasje Reijers

Innovatieve processen, projecten

E-mail: c.reijers@pioneering.nl

Léon Olde Scholtenhuis

Léon Olde Scholtenhuis

Chef werkplaats Inn2GWW

E-mail: L.oldescholtenhuis@pioneering.nl
Tel: 053 4896857

Stefan Nijwening

Stefan Nijwening

Interim Chef werkplaats Inn2GWW

E-mail: s.nijweing@pioneering.nl
Tel: 06-54964696

Gertjan Brand

Gertjan Brand

Chef werkplaats Noordwest Overijssel

E-mail: g.brand@pioneering.nl
Tel: 06 183 44 272

Stendert de Vries

Stendert de Vries

Werkplaats Noordwest Overijssel, projecten

E-mail: s.devries@pioneering.nl

Alfonso Wolbert

Alfonso Wolbert

Pioneering Gelderland

E-mail: a.wolbert@pioneering.nl
Tel: 06-5311 5689

Eric Kouters

Eric Kouters

Projectleider Warmteplannen, Leergang Verduurzaming, Leergang Samenwerken bij innovatie, Reconfigureerbaar gebouw

E-mail: e.kouters@pioneering.nl
Tel: 06 30227685

Glenn Stern

Glenn Stern

Leergang ResultaatGericht Samenwerken in Onderhoud

Home > Organisatie > Chefs werkplaatsen