Nieuwsbrief ontvangen?aanmelden
Nieuwsbrief ontvangen?aanmelden
Nieuwsbrief ontvangen?aanmelden
Nieuwsbrief ontvangen?aanmelden
Nieuwsbrief ontvangen?aanmelden
Nieuwsbrief ontvangen?aanmelden
Nieuwsbrief ontvangen?aanmelden

Expertteam

Gerard Salemink

Gerard Salemink

Fieldlab manager Go Duurzaam / MDO labs

E-mail: g.salemink@pioneering.nl
Tel: 06-51551807

Eric Kouters

Eric Kouters

projectmanager

E-mail: e.kouters@pioneering.nl
Tel: 06-30227685

Joke Bults

Joke Bults

projectmanager

E-mail: j.bults@pioneering.nl
Tel: 06-81265638

Glenn Stern

Glenn Stern

Expert Resultaatgericht Samenwerken(RGS)

E-mail: g.stern@pioneering.nl
Tel: 06-19493064

Stefan Nijwening

Stefan Nijwening

Pionier water en klimaat

E-mail: s.nijwening@pioneering.nl
Tel: 06-54964696

Jan Kamphuis

Jan Kamphuis

Pionier Digitalisering & Industrialisering

Joyce Kloosterman

Joyce Kloosterman

Pionier Human Capital

E-mail: j.kloosterman@pioneering.nl
Tel: 06-81427720

Geesje Philippi

Geesje Philippi

Pionier Samenwerken en regiomanager Achterhoek

E-mail: g.philippi@pioneering.nl
Tel: 06-22923459

Jan Wienk

Jan Wienk

Pionier Circulaire Bouweconomie en projectmanager

E-mail: j.wienk@pioneering.nl
Tel: 06-53599943

Freek Kranen

Freek Kranen

Pionier Energietransitie en (interim) regiomanager Zwolle

E-mail: f.kranen@pioneering.nl
Tel: 06-22526092

Home > Over ons > Expertteam