Meld je nu aan voor een van onze de kennissessiesKennisdelen en inpireren!
Workshops en interactieve sessiesVoor én met deelnemers!

Chefs werkplaatsen

Joke Bults

Joke Bults

Chef werkplaats HTSM

E-mail: j.bults@pioneering.nl
Tel: 06 81265638

Gerard Salemink

Gerard Salemink

Chef werkplaats Duurzaamheid

E-mail: g.salemink@pioneering.nl
Tel: 06 51551807

Geesje Philippi

Geesje Philippi

Chef werkplaats Innovatieve Processen

E-mail: g.philippi@pioneering.nl
Tel: 06 229 23459

Claasje Reijers

Claasje Reijers

Innovatieve processen, projecten

E-mail: c.reijers@pioneering.nl

Léon Olde Scholtenhuis

Léon Olde Scholtenhuis

Chef werkplaats Inn2GWW

E-mail: L.oldescholtenhuis@pioneering.nl
Tel: 053 4896857

Gertjan Brand

Gertjan Brand

Chef werkplaats Noord West Overijssel

E-mail: g.brand@pioneering.nl
Tel: 06 183 44 272

Eric Kouters

Eric Kouters

Projectleider Reconfigureerbaar gebouw, Leergang Verduurzaming

E-mail: e.kouters@pioneering.nl
Tel: 06 30227685

Glenn Stern

Glenn Stern

Specialist en cursusleider RGSiO

Home > Organisatie > Chefs werkplaatsen